EuroPRO

EuroPro AS

Pollestadvegen 231
4343 Orre

Telefon: + 47 51 11 01 24
Epost: post@europro.no

Jon Erik Borgen

Salgsområde: Hedmark, Oppland, Akershus, Buskerud

957 32 372

borgen@europro.no

 

Bengt Nærland Olsen

Salgsområde:
Salgssjef Sør-Vest/ Produktsjef Keenan Rogaland og Agder

940 18 886

bengt@europro.no

 

Jon Brennmoen

Salgsområde: Nord- Østerdal, Sør-Trøndelag og deler av Møre og Romsdal

989 06 465

jon@europro.no

 

Frank Arntsen

Salgsområde: Nordland, Nord-Trøndelag, Troms og Finnmark

995 35 026

frank@europro.no

Rolf Gjølstad

Produktsjef BAUER

Salgsområde: Østfold, Vestfold, Telemark, Oslo

970 33 761

rolf@europro.no

Inge Joar Nydal

Salgskonsulent/ distriktsansvarlig

Salgsområde:

Hordaland, Sogn og Fjordane (Vestland) og deler av Møre og Romsdal

951 20 629
nydal@europro.no

Svein Magne Skjølingstad

Daglig leder/Salg Karmøy Sveis & Landbruk

52 81 80 60

sms@kslagri.no

Sven Ledaal

Daglig leder/salg EuroPRO

479 94 000

sven@europro.no

Tønnes Oksefjell

Daglig leder/salg MOI

950 12 234

51 78 85 85

to@moi.no

Stian Hetland

Teknisk sjef MOI/EuroPRO

997 16 326

51 78 85 89

stian.hetland@moi.no

Delelager

MOi AS

Pollestadvegen 231
4343 Orre

Telefon: + 47 51 78 85 80
Epost: delelager@moi.no

Delelager

Nå får du kjøpt deler direkte fra MOI-fabrikken! MOI lagerfører til enhver tid det aller meste av deler. Trenger du slitedeler til nyere utstyr, eller er vogna di 20-30 år gammel, så finnes det meste i hyllene på fabrikken.

Og ikke minst: Du treffer personer med mange års MOI-erfaring på telefonen.

Bestiller du innen kl 14, så kan vi i de aller fleste tilfeller levere delen hos deg allerede neste formiddag.

Per Håland
Delelager

T: 51 78 85 80
delelager@moi.no